У Лозовій на Харківщині вивчають особливості української вишивки

У 2019 році протягом шести місяців у Лозовій, що на Харківщині, реалізовувався проект «Вивчення української народної вишивки різних регіонів України, як елемент впровадження патріотичного та культурного виховання жителів м. Лозова».

Мата проекту полягала у вивченні української народної вишивки різних регіонів України. Учасниками занять стали лозівчани різних вікових категорій.

Результатами теоретичних та практичних занять під керівництвом майстрині стало створення текстильної ляльки, яка була одягнена у традиційний український одяг.

Варто зазначити, що після закінчення проекту, учасники занять не покинули подальше вивчення української культурної спадщини і продовжують вдосконалювати свої вміння та знання шляхом створення української народної вишиванки.

Знання, отримані під час занять, допомогли не тільки культурно збагатитись, але й допомогли учасникам навчитись швейної справи, адже кожен елемент спочатку ляльки, а в майбутньому вишитої сорочки, учасники занять проектували, викроювали та зшивали самостійно під керівництвом майстрині та за допомогою швейно-вишивальних машин.

Дякуємо “Львівській освітній фундації” за можливість розвивати громаду таким цікавим способом! Учасники занять стали чудовою згуртованою командою, де кожен зміг ділитись своїми знаннями та черпати нові.

Повідомив о. Андрій Насінник

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *