У Харкові вшанували героїв Крут


В центрі Харкова вшанували пам’ять загиблих Героїв Крут. 29 січня, поруч пам’ятного знаку на честь проголошення Декларації про державний суверенітет України, відбулося врочисте вшанування легендарних українців.

У попередньо анонсованому заході взяли участь Спілка Української Молоді (СУМ), НВР “Правий Сектор”, ВПО “Фрайкор”, Харківська обласна громадська організація “Спілка ветеранів АТО”, ВГО “Сокіл”, Харківська пластунська сотня Чорних Запорожців, представники СБУ, молодіжної християнської спільноти “Вірні вірі” і чимало національно свідомих громадян держави. За порядком стежили численні працівники поліції.

Панахиду за вбитими більшовиками молодими крутянами очолив о. Миколай Микосовський, ЧСВВ, Голова Молодіжної комісії Харківського екзархату УГКЦ із Покотилівського Свято-Покровського василіянського монастиря.

У своєму слові о. Миколай зазначив, що Герої Крут, як перші кіборги, підхопили колись естафету національно-визвольних змагань, почули поклик глибоких віків, борячись за світле майбутнє та незалежність України. Цим вони залишили всім приклад, зокрема молоді. Також священник підкреслив, що до небесної батьківщини ми йдемо якраз через земну, а любов до неї є чеснотою патріотизму, що випливає з четвертої Божої заповіді.

Під час заходу лунали ще промови про наших українських героїв-студентів, вірші тощо.

Закінчилось зібрання спільним виконанням Гімну України.

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *