Пройшов молодіжний патріотичний табір “Слобідська Січ-2019-весна”

З 9 по 11 травня проходив молодіжний патріотичний табір “Слобідська Січ-2019-весна”

Серед таборів, які щороку планово проводить Харківська крайова організація Спілки Української Молоді (СУМ), особливе місце займають молодіжні вишкільні збори “Слобідська Січ”. Відбуваються вони 4 рази на рік і залежно від сезону мають назви: “Слобідська Січ-весна”, “Слобідська Січ-літо”, “Слобідська Січ-осінь”, “Слобідська Січ-зима”. Цього року таборовий сумівський сезон було розпочато вже традиційною весняною “Слобідською Січчю” на теренах Харківської області. Успіх заходу був забезпечений різносторонньою підтримкою Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації, керівництва “Українського Легіону”, інструкторів пейтбольного клубу “Форпост”, медичного загону швидкого реагування “Гіппократ”.
Програма молодіжного табору “Слобідська Січ-2019-весна” була насиченою і цікавою. Протягом трьох днів і ночей хлопці й дівчата в умовах дикої природи навчалися основам виживання, самодопомоги, оборони і колективної безпеки. Досвідчені тренери проводили навчальні заняття з туристичної, тактичної, стрілецької підготовки, куховарення, надання домедичної допомоги, організації дій при надзвичайних ситуаціях тощо. Щовечора відбувалися таборові ватри з захоплюючими гутірками і гуртовим вивченням українських пісень. Отець Микола Микосовський, ЧСВВ (УГКЦ) провів для учасників табору катехитичні заняття і Службу Божу.
У рамках таборових вишколів було проведено теренову гру з використанням лазертаґу, військово-спортивну естафету, змагання на силу і вправність. Напевне, надовго учасникам запам’ятаються реалістичні нічні алярми та “напад ворожої ДРГ”, який наочно змоделювали бійці “Українського легіону”. У проміжках між навчанням гарною розвагою для таборовиків були спортивні ігри та забави. Завершився табір підсумковою військово-спортивною естафетою.
Як і очікувалося, юні учасники табору “Слобідська Січ-2019-весна” гарно здружилися між собою, отримали безліч позитивних вражень і навичок, сповнилися свіжою енергією, оптимізмом і вірою у власні сили та перемоги.
Провід ХКО СУМ і команда табору “Слобідська Січ-2019-весна” висловлюють щиру подяку за допомогу у підготовці і проведенні молодіжного збору заступникові начальника Управління у справах молоді та спорту – начальнику відділу з молодіжної політики Харківської обласної державної адміністрації Ларисі Миколаївні Пащенко, керівництву “Українського Легіону” в особі пана Андрія Слобожанського, усім подвижникам, хто сприяв проведенню цього важливого для нашого краю заходу.

Честь України! Готов боронити!
Гартуйсь!
Павло Клененко, м. Харків

Більше фото від Марії Слободенюк за лінком 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *