Екзарх Харківський взяв участь у Всеукраїнській прощі до Крилоса

3-4 серпня у давньому Галичі (Крилосі) пройшла Всеукраїнська Патріарша проща, яку очолив Глава УГКЦ Блаженніший Святослав.

Проща відбулася за чисельної присутності духовенства, монашества та вірних з різних кутків України та світу. У ній взяв участь також Екзарх Харківський Владика Василій.

Зазначимо, що проща до Галицької чудотворної ікони Матері Божої покровительки Галицького краю цього року була присвячена 30-річчю легалізації УГКЦ.

“Ми прийшли до цього святого місця для того, щоб подякувати Спасителю та Богородиці за 30-річчя легалізації нашої Церкви в Україні, відколи УГКЦ вийшла з підпілля, – сказав Блаженніший Святослав. – Просімо у Діви Марії сили віри, якою наша Церква змогла перебороти країну, тобто те оточення темряви, яким був Радянський Союз. Молімося, щоб воскресла УГКЦ виконала свою місію у новому тисячолітті».

«Хай ця проща буде знаком і виявом нашої віри, довіри та перетвориться на момент просвітлення і оздоровлення. Це момент зустрічі із живим Христом, який переміняє», – додав Глава УГКЦ і подякував усім, хто взяв участь у прощі.

За матеріалами Департаменту інформації УГКЦ

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *