Екзарх Харківський взяв участь у науково-практичному конгресі «Щаслива Родина»

У рамках реалізації проекту Центр Підтримки Сім’ї Карітасу Харкова відбувся науково-практичний конгрес «Щаслива Родина» (“Happy Family”), який проходив спільно з Харківським національним університетом ім. Каразіна В.Н., за підтримки Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради.

У конгресі взяв участь Екзарх Харківський Владика Василій, а також Світлана Олександрівна Горбунова-Рубан – заступник міського голови з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення, Григорій Селещук – директор адвокації МБФ Карітас України, Ярослав Біттель – заступник директора Карітасу Польща, працівники та гості Карітасу.

Науково-практичний конгрес «Щаслива Родина»  був спрямований на обмін практичними методами, формами роботи з сім’ями між громадськими організаціями, благодійними фондами, науковцями та представниками державних соціальних служб.

 Під час конгресу були проведені секційні заняття, на яких науковці, представники громадськості та студенти обговорювали новітні методи роботи з сім’ями.

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *