Святкування празника Св. Василія Великого в Покотилівському Святопокровському монастирі оо. Василіян

У Святопокровському монастирі оо. Василіян що в смт. Покотилівка, 14 січня урочисто святкували свято св. Василія Великого, свого засновника, духовного батька, та вчителя усієї Церкви.

Святкування розпочалися 13 січня Великою Вечірнею з Литією, яку очолив ігумен монастиря ієрм. Йосиф Щур ЧСВВ, опісля якої виголосив до всіх присутніх духовну науку, яка була зосереджена на постатті св. Василія Великого.

У сам день свята о 08:00 розпочалася святкова Утреня, після якої до монастиря прибув Преосвященніший Владика Кир Василій (Медвіт) ЧСВВ, який розпочав Архиєрейську Святу Літургію у співслужінні декана о. Олександра Дяді, ієрм. Тадея Годованця ЧСВВ, та ігумена монастиря ієрм. Йосифа Щура ЧСВВ.

У своєму повчальному слові, Вл. Василій особливо наголосив на значенні Свята, висвітлив значення духовності Св. Василія Великого для богопосвячених осіб, і кожного зокрема.


Після Св. Літургії із привітальним словом до Владики Василія звернувся декан о. Олександр Дядя, а також ігумен монастиря ієрм. Йосиф, який привітав Владику з іменинами, побажавши при цьому особливого заступництва і охорони на все життя Св. Василія Великого, і також звернувся із привітальним словом до всіх іменинників, які були чисельно присутні у Храмі.

Закінчилися святкування многоліттям всім іменинникам, а також Архиєрейським благословенням усім вірним освяченою водою. При цій нагоді від імені монстиря і всіх вірних щиросердечно вітаємо з іменинами дорогого нам Вл. Кир Василія (Медвіта) ЧСВВ, бажаючи міцного здоров’я, радості, дарів св. Духа, і особливого покрову та заступництва св. Василія Великого!

МНОГИХ ЛІТ ВАМ ВЛАДИКО!!!

 Ієрм. Тадей Годованець ЧСВВ

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *