Ігумен Покотилівського монастиря отців Василіян взяв участь у зустрічі з Блаженнішим Епіфанієм

З благословення Преосвященного Владики Василія, Екзарха Харківського УГКЦ, ігумен монастиря оо. Василія в Покотилівці ієрм. Йосиф Щур, ЧСВВ взяв участь у зустрічі з Блаженнішим Епіфанієм у рамках візиту Предстоятеля ПЦУ до Харкова.

Зазначимо, що 6 жовтня з офіційним візитом до вірних Харкова прибув Митрополит Епіфаній. Глава ПЦУ очолив Архиєрейську Божественну Літургію у храмі св. Йоана Богослова, де були присутні чисельні вірні, гості і представники інших церков.

Митрополит Епіфаній, звертаючись до представника Української Греко-Католицької Церкви, висловив щиру подяку та свої сподівання на подальшу співпрацю між Церквами.

Блаженніший Митрополит Епіфаній ПЦУ, з офіційним візитом у Харкові.Сьогодні 6 жовтня з офіційним візитом до вірних Харкова прибув Предстоятель ПЦУ Митрополит Епіфаній. В рамках візиту Митрополит Епіфаній очолив Архиєрейську Божественну Літургію у храмі св. Йоана Богослова, де були присутні чисельні вірні, гості і представники інших Церков. Привітання з нагоди візиту від імені Владики Василія Тучапця, Екзарха Харківського УГКЦ переказав настоятель монастиря оо. Василія в Покотилівці ієрм. Йосиф Щур, ЧСВВ. Митрополит Епіфаній висловив щиру подяку настоятелю монастиря та свої щирі сподівання на подальшу співпрацю між Церквами.

Опубліковано Свято-Покровський Монастир оо. Василіян УГКЦ Неділя, 6 жовтня 2019 р.

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *