У Харкові презентували книгу отця Михайла Димида «Каміння Майдану»

1 березня у Харкові відбулася презентація книги отця Михайла Димида та його доньки Климентії «Каміння Майдану». Зранку отець Михайло відслужив Святу Літургію у храмі святого Миколая Чудотворця м. Харкова спільно з владикою Василем (Тучапцем), екзархом Харківським УГКЦ та парохом храму отцем Миколою Семеновичем. Опісля відбулася презентація книги у Свято-Дмитрівському храмі УАПЦ.

Зі вступним словом до присутніх звернувся владика Ігор (Ісіченко) (УАПЦ) і представив гостя. Тема Революції Гідності – провідна у книзі отця Михайла. Про феномен Майдану, його життя та молитву розповідали владика Василь (Тучапець), дружина о. Михайла – Іванна Крип’якевич-Димид і сам автор. Опісля усі охочі мали можливість задати запитання гостям.

Книга «Каміння Майдану» —  спроба отця Михайла Димида і його доньки Климентини, активних учасників Революції, зібрати, як каміння, моменти життя Майдану.

Сьогодні, 2 березня о 18:00, презентація книги відбудеться спільно з видавництвом «Свічадо» у книгарні «Є» м. Харкова. Окрім того, у найближчі дні заплановані виступи о. Михайла на місцевому телебаченні та Харківському національному університеті.

Фото Марії Слободенюк

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *