Владика Василій (Тучапець) взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Стрийської єпархії

У суботу, 5 листопада 2016 року, в день св. ап. Якова, брата Господнього, покровителя Стрийської єпархії, у Катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці м. Стрия відбулися святкові богослужіння. З цієї нагоди Архиєрейську Божественну Літургію очолив Єпарх Стрийський – Преосвященний владика Тарас (Сеньків), якому співслужили екзарх Харківський владика Василій (Тучапець), владика Богдан (Манишин), єпископ-помічник та численні представники духовенства, котрі прибули на святкування з шістнадцяти деканатів. На богослужінні були присутні представники влади міста та області.

Після закінчення богослужіння було вручено почесну нагороду – ювілейну медаль «25 років незалежності України» Преосвященному владиці Богдану за його активну громадянську позицію та внесок у зміцнення суверенітету нашої держави.

Після цього, окремих священнослужителів Стрийської єпархії було відзначено церковними нагородами – нагрудними хрестами з прикрасами, протоієрейськими хрестами, пам’ятними медалями та грамотами.

А насамкінець, єпископи та всі присутні, у стіп Ліської Чудотворної ікони Пресвятої Богородиці спільно заспівали молитву «Під твою милість» за мир в Україні.

Також, цього дня, після Літургії, на площі перед катедральним храмом, в рамках Всеукраїнської екологічної акції «Посади дерево миру», метою якої є привернення уваги до чисельних соціально-екологічних наслідків війни на Сході України та об’єднання суспільства у молитві та ділах милосердя до природи, єпископи з представниками влади посадили дерево.

Джерело: http://stryi.ugcc.org.ua/u-stryyu-urochysto-vidznachyly-den-svyatoho-apostola-yakova-pokrovytelya-stryjskoji-jeparhiji-2/

21437oooo

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *