Під час нічних чувань в соборі Воскресіння Христового буде прямий телеміст з Маріуполем, Одесою та Львовом

10 грудня в Патріаршому соборі Воскресіння Христового під час Нічних чувань відбуватиметься телеміст наживо з Маріуполем, Одесою та Львовом, щоб у молитві поєднати різні куточки України.

«У Молитовних чуваннях візьме участь Папський легат Кардинал Кристоф Шенборн, Архиєпископ Відня, який у цей день перебуватиме в Києві з візитом з нагоди 25-річчя виходу УГКЦ з підпілля», – розповів Глава УГКЦ.

Блаженніший Святослав відзначив, що телеміст організовано спеціально в цей день, щоб «почути свідчення різних людей, які сьогодні переживають особливі обставини їхнього життя». «Таким чином ми зможемо подякувати Господу за 25 років свободи Церкви в Україні, водночас зможемо представити перед Боже обличчя всі наші потреби, страждання. Аби разом відчути, що і сьогодні так, як Святіший Отець через свого легата є сьогодні разом з нами, так само з нами є Господь Бог. Що високі прагнення свободи, справедливості, незалежності, які ми разом відстоювали на Майдані є оцим Великим, яке надихає наше непросте сьогодення» – відзначив Архиєрей.

Департамент інформації УГКЦ

     

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *