Молоді греко-католики створили у Полтаві християнську організацію

7 грудня у Полтаві на базі парафії Пресвятої Трійці Української греко-католицької Церкви було утворено місцевий осередок молодіжної організації «Українська молодь ― Христові» (УМХ).

 

У осередку сьогодні знаходиться 11 молодих людей ― родом з Полтави та інших частин України, що живуть, працюють або навчаються у нашому місті. Усі вони ― прихожани полтавської парафії Пресвятої Трійці, яка належить до греко-католицького обряду. Опікуватися спільнотою у Полтаві взявся о. Максим Кролевський.

Молоді люди хочуть разом показати, що Церква ― не обов’язково лише для старшого покоління.

«Я родом з Західної України, але вже другий рік живу у Полтаві, навчаюся у медичній академії, ― каже одна з ініціаторів осередку, Богдана. ― Ідея створити УМХ у Полтаві зародилася у мене вже досить давно. Найближчим часом хочемо поставити виставу-вертеп у місті», ― ділиться планами дівчина.

 

«Українська молодь ― Христові» або УМХ ― це організація, заснована митрополитом Андреєм Шептицьким в Галичині в 1930-х роках. У наш час осередки УМХ функціонують як християнські клуби за інтересами, при чому до них можна вступати незалежно від конфесійної приналежності. (Вікіпедія).

 

Ольга Верига,

прес-служба парафії Пресвятої Трійці УГКЦ м. Полтава

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *