Священик Харківського екзархату взяв участь у зустрічі координаторів програми «Жива парафія – місце зустрічі з Живим Христом»

 

З 1 до 3 грудня 2014 року Божого у м. Дрогобич, що на Львівщині проходила зустріч координаторів України по програмі стратегії розвитку УГКЦ до 2020 року «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом». Харківський екзархат представляв отець Максим Кролевський.
Отець Андрій Онуферко, один з лідерів робочої групи, чітко, систематично та послідовно розкрив один з пріоритетних напрямків стратегії розвитку Нашої Церкви: управління Божими дарами – християнський спосіб життя. Коли розвинути правильне розуміння християнського управління дарами, це нам допоможе підсилити не тільки наші парафіяльні спільноти, але також наше особисте життя та життя наших родин. Ми живемо в суспільстві щораз більш секуляризованому, а християнське управління дарами допоможе скріпити ті християнські основи та цінності, які сучасне суспільство все більше забуває та занедбує.
Отець Петро Рак, керівник відділу комісій УГКЦ, представив та охарактеризував діяльність комісій Церкви, а о. Віталій Токар розповів про парафіяльний правильник, про роль та місце парафіяльних рад в житті Церкви.
Кожен з координаторів поділився своїм досвідом в організації єпархіальних соборів у їхніх місцевостях, а отець Максим розповів про досягнення Харківського екзархату у підготовці до такого Собору. Нагадаймо, що Собор Харківського екзархату «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом» відбудеться 13 грудня 2014 року Божого у смт. Покотилівка, що поблизу м. Харків.

Прес-служба парафії Пресвятої Тройці у м. Полтава

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *