Перше Урочисте Святе Причастя у квітну неділю

У квітну неділю, 28 квітня, в Святопокровському Василіянському монастирі що на Харківщині, в урочистий спосіб приступили до Першого Святого Причастя наймолодші прихожани парафії, які так довго готувалися до цього свята, під пильним проводом катехита п. Світлани Пушкар.

Святу Літургію очолив Преосвященніший Владика Кир Василій Медвіт, ЧСВВ, у спіслужінні настоятеля монастиря о. Йосифа Щура, ЧСВВ. Проповідь виголосив о. Корнилій Яремак, ЧСВВ, який прибув до монастиря на Великопосні реколекції.

У своєму звернені до присутніх, о. Корнилій насамперед привітав маленьких діток, із найщасливішим днем для їхньої душі, бо немає найбільшого щастя, як зустрітися із Спасителем, а також звернув увагу на якісну підготовку до Світлого празника Воскресіння Христового, яким є щире покаяння та примирення з Богом і ближнім.

Після Святої Літургії всім першопричасникам Владика вручив пам’ятки першого Святого Причастя, а також запевнив свої молитви. Закінчилися урочистості на подвір’ї монастиря, де Владика Василій освятив лозу, які тримали вірні в руках, та побажав усім щедрих Божих ласк для всіх присутніх та їхніх родин.

Від імені монастиря та всієї парафіяльної родини, щиросердечно вітаємо усіх наших маленьких першопричасників, та бажаємо зростати в любові Божій, і своїм добрим християнським життям свідчити про найбільше щастя та радість, яким є сам ІСУС ХРИСТОС!

Повідомив о.Йосиф Щур, ЧСВВ

настоятель

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *