На Харківщині пройшли реколекції для подружніх пар

Реколекції – це час, коли кожен повинен на якийсь час зупинитись і побути в тиші, щоб заново переосмислити своє життя.

Саме такими були кілька днів, які провели сім’ї з Люботина, Харкова, Чугуєва і навіть Києва на березі Салтівського водосховища на базі «Сокільники».

23-25 серпня цього року ці дев’ять подружніх пар проходили реколекції намагаючись «зупинитись», щоб пригадати початок свого спільного життя, освіжити свої почуття та заново відкрити свою єдність.

Допомагали їм у цьому сім’я Адріана та Марічки Буковинських, які не просто давали науки, але ділячись особистим досвідом подружнього життя, намагались допомогти сім’ям краще зрозуміти одне одного і ті базові принципи, які роблять сім’ю щасливою.

Незабутнім моментом цих зустрічей стала можливість висловити коханій людині почуття, про які раніше не наважувався сказати, – через лист, який писав кожен учасник свій половинці. Особливо романтичною була вечірня зустріч на березі озера при ватрі.

Залишати це місце усім було трішки сумно. Для кожного подружжя воно стало особливим, адже дало новий поштовх в стосунках. Про це вони засвідчили на останній зустрічі, коли ділились своїми враженнями від проведених реколекцій.

Тому було прийняте спільне рішення, що зустрічі подружніх пар продовжаться. Вони будуть відбуватися регулярно раз у місяць при храмі Архистратига Михаїла м. Люботина Харківської обл.

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *