Парафіяни Преображенської громади УГКЦ міста Лозової відвідали місцевий краєзнавчий музей

Група вірян Преображенської парафії УГКЦ міста Лозова відвідали місцевий краєзнавчий музей. Знати, як і чим жили наші предки, дуже важливо для розуміння минулого. «Шануй батька твого і матір твою, щоб тобі було добре, і довго проживеш на землі» (Второзаконня, 5, 16). Адже знаючи минуле, можна розуміти сучасне та планувати майбутнє.

Парафіяни ознайомилися із історією заселення краю, виникнення та розвитку міста Лозова, боротьбою проти поневолювачів, зокрема проти російських окупантів. Дехто побачив на старих фото своїх рідних. У залах представлені і старовинні ікони, а також хрестики та медальйони XVIII – ХІХ століть, світлини

міських храмів, зруйнованих безбожною радянською владою. Також віряни подивилися виставку майстрів декоративно-ужиткового мистецтва «Об’єднані творчістю» (серед інших робіт – вишиті ікони) та музичний зал, де зібрані зразки музичних інструментів, звуковідтворюючої апаратури. Планується і надалі розвивати співпрацію із Лозівським краєзнавчим музеєм, відвідувати нові виставки та експозиції.

Повідомив о.В”ячеслав Труш

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *