Господь хоче, щоб ми йшли прямим шляхом милосердя і любові – Екзарх Харківський Владика Василій

“Притчею про Страшний Суд Христос виявляє Божу справедливість  і правду”, – сказав Екзарх Харківський Владика Василій у неділю 7 березня в Катедральному соборі Святого Миколая Чудотворця.

Минулої неділі ми чули притчу про Блудного сина, де Христос показав велике Боже милосердя. Справді, Божа любов не має меж. Але це не означає. що Бог у своєму милосерді не є справедливим. Немає у Бога несправедливості.

“У притчі про Страшний Суд Христос говорить про життя на землі та життя у вічності. У вічному житті Христос проявить свою справедливість”, – сказав Архиєрей. Перший прихід Христа здійснився через Різдво. А другий прихід – це коли Христос запитає, чи ти прийняв, чи відкинув Боже милосердя.

Говорячи про праведність Владика Василій зазначив, що вона проявляється у тому, як ми ставимося до інших людей, які ми: байдужі чи милосердні. Христос створив людину, щоб вона була щасливою, але багато залежить від нас. Господь дарує благодать, але чи ми відкриті на неї. “Христос хоче нас скерувати на добрий шлях у житті, щоб людина була щасливою у вічності, щоб ми йшли прямим шляхом милосердя і любові”, – додав Екзарх Харківський.

Пресслужба Харківського Екзархату УГКЦ

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *