У Харкові презентували книгу-інтерв’ю владики Василія (Тучапця) про досвід війни у Харкові

У неділю 9 липня у Катедральному соборі святого Миколая Чудотворця відбулася презентація книги “У пошуках миру”. Книга написана на основі інтерв’ю владики Василія Тучапця про досвід перших днів повномасштабної війни у Харкові.

На презентацію до Харкова приїхали гості зі Львова: автор ідеї та співавтор книги о. Михайло Лесів (проректор з академічних питань Львівської духовної семінарії Святого Духа), п. Наталя Багнюк, викладачка УКУ, літредактор і брат Тарас Дідик, семінарист ЛДС СД та учасник робочої групи у підготовці видання до друку.

Модерувала презентацію прессекретарка Харківського екзархату п. Уляна Тимчук, яка насамперед запросила до слова владику Ігоря Ісіченка, який не лише всі ті складні перші місяці вторгнення прожив у Харкові, а й бачив страшні картини війни із вікна свого помешкання на Північній Салтівці.

Опісля своїми роздумами про Харків та роботу над книгою поділилися о. Михайло Лесів та п. Наталя Багнюк. Отець Михайло розповів, що книга складається з двох частин: з прямої мови владики Василія та його роздумів на тему викликів війни. Пані Наталя, у свою чергу, подякувала харків’янам за те, що вони перебувають у місті і тим самим бережуть святі східні кордони України.

На завершення, владика Василій подякував усім присутнім, а особливо гостям та робочій групі, що працювала над виданням книги.

Як підсумок, була висловлена думка, що книга “У пошуках миру” – це лише перша ластівка, адже триває збір матеріалів на нове видання. Бо Харків ще багато хоче розповісти Україні та світу.

Повне відео із презентації

Пресслужба Харківського екзархату УГКЦ

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *