Різдвяний вертеп завітав до нацгвардійців на Харківщині

Історія Різдва в Україні збагачена численними звичаями, серед яких особливе місце посідає вертеп – традиційний український обряд, який став невід’ємною частиною святкування Різдва Христового. Цього року до бійців 3 бригади оперативного призначення «Спартан» завітав Різдвяний вертеп парафії Архистратига Михаїла УГКЦ міста Люботин Харківської області.

Це святкове дійство стало справжнім символом єднання та взаємопідтримки у різдвяні свята. Нацгвардійці відчули тепло та підтримку, яка лунала від кожного, хто долучився до створення цього вертепу. Спільно з парафіянами військові відчули радість Різдва, навіть перебуваючи на місцях виконання службово-бойових завдань.

«Ця спільна ініціатива залишиться в пам’яті як доказ того, що коли ми об’єднуємося для спільної мети, ми можемо створити диво, яке назавжди залишиться в серцях та пам’яті кожного», – розповідає семінарист Святослав Дмитрів.

Різдвяний вертеп, створений спільними зусиллями дітей та парафіян, став не лише символом Різдва Христового, а й створив святкову атмосферу та дарував гвардійцям незабутні враження і натхнення на нові звершення.

Повідомили у військовій частині 3017 Національної гвардії України

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *