Екзарх Харківський взяв участь в освяченні дзвіниці у селі Поляниця

4 жовтня, в день 200-річчя храму Введення в храм Пресвятої Богородиці УГКЦ у с. Поляниця, відбулося освячення новозбудованої дзвіниці.

На запрошення Владики Василія Івасюка, єпарха Коломийського, у святкових богослужіннях взяв участь Владика Василій, екзарх Харківський.

Велична подія розпочалася Божественною Літургією, яку очолив митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин у співслужінні з владикою Василієм Івасюком – єпархом Коломийським, владикою Михаїлом Колтуном – єпархом Сокальсько-Жовківським, владикою Василієм Тучапцем – екзархом Харківським, парохом о. Богданом Скірчуком та численним духовенством.

«Ці п’ять дзвонів – це голос Божий з нашої Поляниці на весь Буковель і для всіх навколишніх сіл та кожного відпочиваючого. Дзвони завжди будуть кликати місцевих жителів та всіх гостей нашого краю своїми могутньо-дзвінкими голосами, запрошуючи відвідати історичну святиню та помолитися у гуцульському храмі. П’ять освячених дзвонів підсилять особисту молитву перед престолом Божим своїм красивим музичним передзвоном, а нас будуть повідомляти про всі сумні та радісні події у нашій Гуцульській землі. Ці дзвони завжди будуть нагадувати про минуле Поляниці і своїми мелодійними передзвонами благатимуть людей йти і далі розвивати цей регіон, зберігаючи природу і красу», – промовив владика Василій, єпарх Коломийський у своєму привітальному слові.

На завершення відбулося вручення почесних грамот та висловлено подяку всім тим, хто спричинився до побудови даної дзвіниці.

Джерело

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *