Молодь з Харківщини відвідала Західну Україну

 

 

 

 

 

 

25-31 січня молодь з парафіяльної спільноти “Вірні вірі”, що діє при Покотилівському Свято-Покровському монастирі на Харківщині, під проводом свого духівника о. Миколая Микосовського ЧСВВ, відпочивали на Західній Україні. Спочатку всі зупинилися у древньому Львові. Там відвідали різні цікаві місця, зокрема піднялися вперше на високу вежу василіянського храму Святого Андрія (38 метрів). Опісля поїхали на відпочинок у Карпати (Славсько), де каталися на лижах на горі Захар Беркут, милуючись чудовими зимовими краєвидами.

Відтак молодь з о. Миколаєм відпочивала та оздоровлювалась у Трускавці, зокрема у спа-центрі санаторію “Женева” в центрі міста. Також пізнала краще курорту місцевість. Особливо всіх вразила тамтешня найвища статуя Ісуса Христа в Україні.

Вкінці молоді люди зі Слобожанщини подалися до Івано-Франківська, де у храмі Царя-Христа взяли участь в недільній Святій Літургії, зустрілися з місцевою парафіяльною молоддю, піднялися на міську ратушу тощо. Молоді люди дякують насамперед Богу, а також за благословення й допомогу о. настоятелю Йосифу Щуру ЧСВВ, адміністрації санаторію “Женева” та о. Артемію Новіцькому ЧСВВ, ігумену монастиря у Франківську, за гостинність.

Пресслужба Харківського Екзархату

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *