Діти – майбутнє України

Зустріч туру «Діти – майбутнє України» відбулася у Кременчуцькій виховній колонії управління ДПтС України в Полтавській області

4 лютого для вихованців Кременчуцької виховної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області провели хвилюючу, незабутню та цікаву зустріч. У рамках Всеукраїнського туру «Діти – майбутнє України» до хлопців завітали співак ARTISTO, Діана Потоцька та о. Роман Атаман.

Тур проходить за підтримки Асоціації українців штату Вашингтон, United World Organisation, Пенітенціарного душпастирства УГКЦ та за сприянням Державної пенітенціарної служби України. Головною метою акції є надати підліткам можливість відчути, що незалежно від їх соціального статусу та походження, фізичного та психологічного стану, незалежно від помилок минулого життя, вони можуть бути успішними та жити повноцінним життям в нашому суспільстві. Головне – вміти поставити перед собою правильну позитивну мету та йти впевнено до неї.
ARTISTO відразу пригорнув увагу підлітків. З кожним привітався за руки та протягом декількох годин почувався з ними на рівних. Розповів хлопцям про свої дитячі та юнацькі роки, про власні життєві помилки та висновки, які він вчасно зробив завдяки найріднішій людині в житті – своїй мамі. Поділився із підлітками про часи перебування на Євромайдані, про свою підтримку суспільства, небайдужого до долі України. Продемонстрував хлопцям відео переломних для Держави часів лютого 2014 року. Приємною несподіванкою для вихованців стало те, що саме ARTISTO є автором пісні «Revolution Ukraine». Гімну, який об’єднав і підняв українців на боротьбу за незалежну і демократичну Україну. Талановитий виконавець поділився із юнаками власним досвідом роботи над мріями і шляхами її реалізації. Виконав разом із хлопцями декілька авторських пісень та віршів. В доступній і невимушеній розмові прищеплював юнакам любов до життя, до правди, до миру. Вчив брати на себе відповідальність за власне життя та допомогав усвідомити, що саме підлітки, із сформованою громадянською позицією, можуть стати головними рушіями змін. Головне – визначитися із пріоритетами та раціонально розподіляти свій час, вірити в себе і зміцнювати мотивацію для реалізації мрій.
Отець Роман Атаман, настоятель парафії УГКЦ м. Кременчука, розповів вихованцям про те, що у Бога є задум, мрія щодо нашого життя. І ця мрія – щоб ми були щасливі. А попереду у кожного із хлопців багато Світлих днів і щасливих років! Побажав юнакам бути мудрими, розумними і терплячими.
Олена Удовицька, прес-служба управління ДПтС України в Полтавській області
Джерело: http://prison-pastoral.blogspot.de/search?updated-max=2016-02-06T00:52:00-08:00&max-results=3

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *