У Сумах освячено каплицю Введення в храм Пресвятої Богородиці

У день свята Введення в храм Пресвятої Богородиці храмовий празник відзначила парафія УГКЦ м. Сум. Цього року він був особливим, адже відбулося освячення каплиці, престолу та іконостасу. Святкові богослужіння очолив Екзарх Харківський Владика Василій (Тучапець).
“Парафія Введення в храм Пресвятої Богородиці у Сумах зареєстрована ще у 2005 році, – розповідає парох о. Олександр Дядя. – Спочатку тут розпочинали служіння Отці Василіяни, уже більше 10 років служу я. Греко-католицька громада у Сумах багато років не мала місця для молитви, винаймали для богослужінь номери готелів, квартири. Після візитації на Східні терени України Блаженнішого Святослава, ситуація змінилася: за допомогою жертводавців вдалося купити земельну ділянку для побудови храму.”
Освячення каплиці у Сумах – насправді непересічна подія. Розділити радість громади приїхали гості: священики Харківського Екзархату, сестри монахині, представники інших конфесій, місцева влада.
“Дякуємо Богові, що багато зроблено, – ділиться о. Олександр, – особливо за те, що в Сумах є вулиця Митрополита Андрея Шептицького, хотілося б, щоб було встановлено ще й пам’ятний барельєф Митрополита.”
Вітаємо пароха та громаду УГКЦ м. Сум та бажаємо Божого благословення і подальшого розвитку.
Адреса храму (каплиці): вул. Окружна, 15 (район Педагогічного університету)
(с. Сад Сумського району).
Розпорядок богослужінь:
щонеділі о 10.00
щоденно о18.00.
dsc07187dsc07208dsc07232
dsc07297

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *