Канонічна візитація в Свято-Івано-Павлівському монастирі сестер Згромадження святого Йосифа

З 12 по 14 вересня 2020 року проходила канонічна візитація в харківському Свято-Івано-Павлівському монастирі сестер Згромадження св. Йосифа ОПДМ. Візитацію проводили с. Єлисавета Бігун, Головна Настоятелька Згромадження, с. Йосафата Карвацька, Головна Дорадниця, та с. Татіяна Божик, Головна Дорадниця і секретарка.
Візит мав на меті ознайомитися з актуальним станом життя і служіння сестер та допомогти визначити напрямні розвитку на найближчі роки.
На даний час в Свято-Івано-Павлівському монастирі проживає дві сестри: с. Олексія Погранична, настоятелька спільноти, і с. Катерина Заяць. Сестри працюють у катедральному Соборі Святого Миколая, допомагають Владиці Василію Тучапцю, екзарху Харківському, в канцелярії, дбають про красу храму та чистоту літургічного одягу. Також сестри катехизують дітей, провадять молодіжну спільноту «Квіти Слобожанщини» та спільноту «Матері в молитві». Сестри виконують соціальне служіння на території Харківського Екзархату і надають матеріальну і моральну допомогу сім’ям переселенців та багатодітним сім’ям. Від березня 2020 року с. Олексія є головою Катехитичної комісії Екзархату.
Кожного року сестри організовують літні дитячі табори і є співорганізаторами прощі до Свято-Покровського монастиря Отців Василіян в Покотилівці.
В рамках візитації відбулася зустріч Головної Настоятельки та Дорадниць з владикою Василієм, екзархом Харківським.
На завершення візитації Головна Настоятелька подякувала сестрам за сумлінне служіння та побажала їм з відвагою свідчити людям радість Христового Євангелія.
Повідомили у Згромадженні сестер святого Йосифа ОПДМ

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *