Канонічна візитація осередків монашого життя в Харківському Екзархаті УГКЦ

З благословення Владики Василія Тучапця, синкел у справах монашества Харківського Екзархату і настоятель монастиря оо. Василіян в Покотилівці ієрм. Йосиф Щур, ЧСВВ провів канонічну візитацію (дружній візит) монаших спільнот Екзархату.
“Це дуже добра можливість, — сказав о. Йосиф, — пригадати кожному з нас важливе значення монашого служіння, якості покликання, а передусім просто побути разом, як одна монаша родина”.
Мета таких візитацій – дізнатися про духовне і парафіяльне життя спільнот, вивчити перспективи служіння, ознайомитися з проблемами для кращого їх вирішення і представлення управлінню Екзархату. Також монахи мали можливість духовно поспілкуватися, послухати Слово Боже та поділитися досвідом.
У рамках візитації синкел відвідав монаші спільноти сестер св. Вінкентія в с. Деменки Полтавської області, сестер Чину св. Василія Великого в місті Полтаві та сестер св. Йосифа в місті Харкові.
“Монаше життя є особливим свідченням присутності Божої любові серед нас, це запорука розвитку Церкви, – підкреслив о. Йосиф.

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *