У Харкові відбувся ІІІ Екзархальний З’їзд спільнот “Матері в молитві”

У Катедральному соборі Святого Миколая Чудотворця відбувся ІІІ Екзархальний З’їзд спільнот “Матері в молитві”, який організувала Катехитична комісія Харківського Екзархату.

На Святу Літургію, яку очолив Владика Василій, прибули матері з Харкова, Покотилівки та Полтави, а також з Сум та Лубнів, де планують створити молитовні спільноти.

У своєму пастирському слові Екзарх Харківський наголосив на Євангельському уривку про оздоровлення слуги сотника, де Христос показує важливість віри і  молитви в житті людини. “Молитва є виявом нашої віри до Бога, і саме через молитву віра стає сильнішою. Якщо наша молитва є щирою, уважною, якщо вона випливає з нашого серця, Господь тоді посилає нам свою ласку і свою благодать. Якщо ми молимося недбайливо, неуважно, формально, то наша молитва має свою вартість, але не є сильною”, – зазначив Архиєрей.

Владика Василій, звертаючись  до присутніх, підкреслив важливість молитовних спільнот та побажав матерям, щоби вони з вірою зверталися до Бога, щоб Господь почув їх молитви і зіслав їм Свою благодать.

Після спільних молитов до матерів звернувся духівник спільнот – о. Андрій Буняк. Проповідник наголосив на словах, які є гаслом спільноти: “Любов матерів змінює світ” та “Єднаючись в молитві, ми рятуємо наших дітей”. Священник підкреслив, якою важливою є молитва, зокрема молитва, що обіймає весь світ. Також о. Андрій наголосив на тому, що сім’я є Домашньою Церквою, в якій батьки є вчителями та прикладом молитви для дітей.

На завершення зустрічі відбувся концерт, який підготували дует “Маківки”, бандуристки Юля Купчинська та Софія Сидоренко. Також учасники З’їзду обрали нового координатора “Матерів в молитві” на наступний рік – Анну Вислогузову з Харкова.

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *