Екзарх Харківський Владика Василій взяв участь у святковому богослужінні з нагоди храмового празника у соборі св. Юра м. Львова

 

 

 

 

 

 

В день свята святого Юрія Переможця, 6 травня 2018 року, Високопреосвященний Архиєпископ і Митрополит Львівський Ігор звершив у Архикатедральному Соборі святого Юра служіння Архиєрейської Божественної Літургії у співслужінні з Преосвященним владикою Василієм, Екзархом Харківським, Преосвященним владикою Богданом, Єпископом-помічником Стрийської єпархії, Преосвященним владикою Григорієм, Єпископом-помічником Самбірсько-Дрогобицької єпархії,  Преосвященним владикою Володимиром, Єпископом-помічником Львівської Архиєпархії, та з численним духовенством.

 

 

 

 

 

 

Слово проповіді виголосив Преосвященний владика Василій, Екзарх Харківський. Проповідник, зокрема, підкреслив, що наша віра може помирати, якщо її не підживлювати Божим Словом. Архиєрей наголосив, що правдиве християнське життя без участі в житті Церкви Христової є неможливе. Владика Василій також коротко переповів історію мужності і сили віри святого Юрія Переможця, що перед імператором Римської імперії в поганській божниці сказав лише одне слово: «Ісус», від якого усі статуї ідолів попадали додолу і порозбивалися.

Після Божественної Літургії відбулось освячення води та окроплення вірних, які численно прибули до Архикатедрального Собору святого Юра на моління.

Джерело

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *