Екзарх Харківський у день празника св. Василія Великого: Його життя – це проповідь Божого Слова

14 січня Христова Церква вшановує свято Обрізання Господа Бога і Спаса Нашого Ісуса Христа та Св. Василія Великого, архиєпископа Кесарії. Цього ж дня свої іменини відзначає Екзарх Харківський Кир Василій.

З цієї нагоди до нижнього храму Святих Верховних Апостолів Петра і Павла Катедрального Собору Св. Миколая Чудотворця на Урочисту Архиєрейську Св. Літургію приїхали священики та сестри монахині з трьох областей Екзархату.

У своєму пастирському слові Владика Василій розповів про Закон, який Господь створив і прийшов на землю, щоби його виконати. Архиєрей наголосив, що прикладом того, як ми маємо ставитися до Закону є життя Святого Василія: “Його життя – це проповідь Божого Слова”.

Варто зазначити, що празник Святого Василія, архиєпископа Кесарії – це визначне свято у сестер та братів Чину Святого Василія Великого. Отож, під час Св. Літургії, сестри василіянки, які проживають у м. Полтаві та більше як рік, трудяться у Харківському Екзархаті, поновляли свої довічні чернечі обіти.

Після Св. Літургії усі присутні привітали свого кир Василія з іменинами, побажавши, щоби за прикладом та допомогою Святого Покровителя Владика Василій як Батько провадив та розвивав доручений йому Екзархат.

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *