День духовної віднови на парафії Архистратига Михаїла м. Люботина

29 квітня на парафії Архистратига Михаїла УГКЦ м.Люботина Харківської області відбувся День духовної віднови. Темою зустрічі була “Літургія та Пресвята Євхаристія: зміст, суть та значення”.

Проводили цей День семінаристи Львівської Духовної Семінарії Святого Духа УГКЦ Роман Гнатів, Роман Стойко та Богдан Чернов.

Підготовка братів була на найвищому рівні: інформація подана структуровано, легко, а головне з глибокою вірою та великою відкритістю. Дуже цікавою була праця в групах. У людей виникало бажання ділитися особистим, задавати питання. Була створена атмосфера якоїсь глибокої інтимності та довіри. Розкриття для себе величі Літургії, ваги Святого Причастя – що може бути більш цінним для духовного життя християнина…. Ісусова молитва з особистими проханнями, пісні під гітару… Гармонійне поєднання усього цього дало можливість справді відновитися, набратися сил і перемінитися.

Брат Богдан Чернов займався з дітьми у той час, як батьки набиралися духовних сил. Це була, мабуть, найважча ділянка праці – організувати дозвілля 14 дітей віком від 3 до 13 років. І це вийшло просто чудово. Були ігри на вулиці, спів під гітару, перегляд мультфільмів. Настільки захоплююче, що батьки з 11 до 19 години не бачили своїх дітей, нікому не треба було “мами-тата”. А це найкращий показник ефективності.

Щиро дякуємо ректорату Львівської Духовної Семінарії Святого Духа УГКЦ, о. Ігорю Табаці, адміністратору парафії Архистратига Михаїла м. Люботина, та братам за проведення цього великого Дня!

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *