Молодь Харківського екзархату взяла участь у зустрічі Тезе (Львів)

27 квітня-2 травня у Львові проходила регіональна зустріч Тезе, у якій взяли участь також представники Харківського екзархату: молодь Харківщини, Полтавщини, добродійка Надія Улішак та голова Молодіжної комісії екзархату о. Миколай Микосовський, ЧСВВ.

Молоді люди жили у львівських родинах та активно долучалися до програми зустрічі: до молитов, семінарів, екскурсій, походів.

«Подорож Тезе-Львів… у кожного паломника вона залишила тільки найсвітліші відчуття і розбудила найприємніші почуття, – ділиться враженнями добродійка Надія Улішак, – ця стара «всезнаюча» бруківка, кавово-шоколадне повітря, спільна молитва, що лоскоче душу і п’ятиденна панівна атмосфера мирної родинної любові, навіть до того, кого не розумієш словесно… Саме таким я пам’ятатиму моє Тезе-2018. Дякуємо Владиці Василію, Екзарху Харківському за сприяння та підтримку, дякуємо організаторам і нашому наставнику о. Миколаю, а також кожному, хто зробив цю зустріч такою незабутньою і близькою до Бога!»

Тезé (фр. Taizé) — міжнародна християнська екуменічна спільнота із села Тезе, що знаходиться у французькому регіоні Сона і Луара, в Бургундії. Спільнота заснована у 1940 Братом Роже, який переїхав до Франції із Швейцарії, і залишався її головою аж до своєї смерті 16 серпня 2005 р. Основою Тезе завжди було прагнення Церкви. Власне через це спільнота не хотіла створювати організацію, сконцентровану на власне поповнення, а скоріше на відправлення молодих людей назад від зустрічей до їхніх місцевих Церков, до парафій, спільнот, родин, друзів, знайомих, щоб творити «паломництво довіри на Землі». У багатьох куточках світу звучать екуменічні молитви, організовані молодими людьми, використовуючи пісні та дух Тезе. (Вікіпедія)

 

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *