Боже серце є відкритим для кожного – Владика Василій у день Різдва Христового

У день світлого свята Різдва Христового Владика Василій, Екзарх Харківський очолив святкове богослужіння у Катедральному соборі Святого Миколая Чудотворця. Співслужив Архиєрею Владика Павло (Гончарук), єпископ Харківсько-Запорізької дієцезії РКЦ.

У святковій проповіді Владика Василій застановився над словами, які промовив ангел до пастухів у Вифлеємську ніч: “Сьогодні народився вам Спаситель”. Пастухи, можливо, не до кінця розуміли те, про що їй говорив Божий посланець, але вони повірили, пішли до стаєнки і розповіли Марії і Йосифові все, що ангел їм сказав.

“Ми прийшли до храму, щоб прославити народження Божого Сина. Хоч нам не з’являвся ангел, але ми отримали від Бога дар віри”, – сказав Владика Василій.

Екзарх Харківський зазначив, що у храмі ми бачимо вертеп, який передає атмосферу Різдвяної ночі. Чому Бог народжується у вертепі, серед поля, у нужді і потребах? Тим Господь хоче показати, що Він є близько біля нас, що доля людини Йому не байдужа, що Він хоче допомагати у наших нуждах і потребах. Це неймовірна таємниця. “Бог прийшов підтримати всіх, Його серце є відкритим для кожного”, – додав Архиєрей.

“Бог хоче, щоб світло Його благодаті було присутнє в нашому житті. Бог є Богом любові і милосердя. Отож, бажаю, щоб світло Божої благодаті перебувало в серці кожного з нас”, – побажав Екзарх Харківський.

Пресслужба Харківського Екзархату УГКЦ

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *