Харківський Екзархат долучився до онлайн-форуму соціального служіння

Харківський Екзархат долучився до онлайн-форуму соціального служіння. Форум на тему «Соціальне служіння людині» відбувся 3 жовтня та був організований Відділом соціального служіння УГКЦ та МБФ «Карітас України». Трансляція відбувалася з Києва, а учасники, зібрані у своїх єпархіях, були поєднані телемостами за допомогою інтернету.
”Соціальне служіння – це діяльна любов, яка в сучасних обставинах набирає нової форми. Вона є свідоцтвом того, що ми є віруючі християни. Ця любов свідчить, що ми чинимо Літургію не лише тоді, коли з кадилом перебуваємо у храмі, а також чинимо її тоді, коли ділами милосердя допомагаємо потребуючій людині” – наголосив Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, у своєму вітальному слові під час онлайн-форуму.
Голова Відділу соціального служіння Екзарх Харківський Владика Василій подякував Блаженнішому Святославу, усім учасникам форуму, зокрема синкелам у справах соціального служіння. Владика Василій пригадав, що Відділ соціального служіння УГКЦ був створений у 2016 році. Згодом у єпархіях були призначені синкели і налагодилася співпраця. Плодами роботи Відділу є допомога потребуючим під час пандемії коронавірусу та підтримка тих, хто постраждав від паводків. “Наше соціальне служіння об’єднує різних людей, служіння милосердям робить нас одним народом”, – додав Екзарх Харківський.
Пресслужба Харківського Екзархату

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *