У центрі реабілітації м. Полтави розмірковували про важливість відновлення гармонійних відносин з Богом створеним світом

У четвер, 24 грудня, у Полтаві у Центрі реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи відбулася екологічна година для медиків, дітей та їхніх батьків, яку провів о. Максим Кролевський, референт Бюро УГКЦ з питань екології у Харківському екзархаті.

Розпочався екологічний захід молебнем до Бога Творця, у якому усі учасники зустрічі подякували Господу за дар життя та помолилися за збереження Богом сотвореного світу.

У своїй проповіді о. Максим наголосив на правильному та правдивому змісті святкування новорічних та різдвяних свят у контексті християнсько-екологічних цінностей. «Кожного дня, – зауважив екореферент, – ми можемо бути безпосередніми свідками безвідповідальної поведінки людини щодо природного довкілля, наслідки якої є згубними та небезпечними для нашого життя та здоров’я».

Також священик розповів про екологічну шкоду різних сучасних піротехнічних виробів, які складають велику небезпеку, а той загрозу для людського життя та природнього середовища.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *