Завершився християнський табір для дітей Полтавщини

Протягом 7-13 серпня 2017 р. відбувся християнський однотижневий табір  «Веселі канікули з Богом» для діток с. Засулля і м. Лубни (Полтавська обл.). Їх організував тамтешній парох о. Василь Улішак з допомогою благодійної організації «Львівська освітня фундація».
На запрошення о. Василя весь цей час табором духовно опікувався о. Миколай Микосовський, ЧСВВ, Голова молодіжної комісії Харківського екзархату із Святопокровськоого Покотилівського монастиря, який щодня розповідав цікавій дітворі про котрусь із святих тайн на основі різних прикладів.
Загальна концепція цього таборування: «У здоровому тілі –здоровий дух», як голосить древня мудрість.
Боже Слово, богослужіння, численні ігри, банси, гуртки, ватра тощо всім юним учасникам (понад 30 осіб) вельми сподобалися і не було, звісно, коли сумувати.
До проведення цього змістовного табору теж спричинилися талановиті приїжджі аніматори: Іван Зубрицький, семінарист IV курсу Івано-Франківської духовної семінарії ім. свщмч. Йосафата. Марія Сухорончак і Діана Кульчицька з м. Тернополя та Андрій Фуштей і Яна Гуменяк із м. Івано-Франківська.

Є велика надія, що цей дитячий табір принесе у майбутньому свої щедрі плоди, розбудивши християнську свідомість у спраглих душах підростаючого покоління.

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *