Богослужіння у храмі св. Миколая Чудотворця м. Харкова з нагоди свята свв. Верховних апостолів Петра і Павла

З нагоди свята свв. Верховних апостолів Петра і Павла у храмі св. Миколая Чудотворця відбулися святкові Богослужіння. Утреню та Божественну Літургію очолив Екзарх Харківський Владика Василій у співслужінні з о. Миколою Семеновичем, о. Андрієм Насінником, о. Борисом Гороховським та о.-дияконом Юрієм Целепом. У Богослужіннях взяли участь Генеральна Настоятелька Згромадження сестер св. Йосифа ОПДМ с. Єлизавета (Бігун) разом із спільнотою сестер зі Львова.

Під час проповіді о.-диякон Юрій звернув увагу на постатей святих апостолів, їх чесноти та життєвий шлях. “Історія святих Петра і Павла має відношення до кожної сучасної людини, – зазначив проповідник, – адже ми також маємо питати себе: “Ким для мене є Христос?”

Після Св. Літургії о. Микола разом з парафіянами храму привітали Владику Василія з ювілеєм – 20-річчям священства, подякувавши Архиєреєві за жертовне служіння та батьківську опіку.

Опісля відбулося окроплення свяченою водою, мирування та освячення церковного посуду, який пожертвували парафіяни разом із священиком храму св. Параскеви (с. Незнанова Кам’янко-Бузького району Львівської області) о. Борисом Гороховським.

Фото Миколи Бузенка

 

 

 

 

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *