Підписано Меморандум про співпрацю між БФ “Карітас Полтава” та Кобеляцькою міською радою

05 серпня 2022 року у Кобеляках відбулося урочисте підписання Меморандуму про співпрацю між Кобеляцькою міською радою та Благодійною організацією «Благодійний фонд «Карітас Полтава».

«Підписання Меморандуму є одним із перших кроків нашої спільної роботи з міською владою. Представники фонду виїжджатимуть у найвіддаленіші куточки вашої громади, щоб надавати гуманітарну допомогу не лише продуктовими наборами, речами, а й в оформленні грошових виплат вимушеним переселенцям, які втратили власні житла», – наголосив директор фонду о. Володимир Раковецький.

«Міській владі власними силами важко впоратися з тією кількістю внутрішньо переміщених осіб, які зараз проживають на території громади. Окрім того, до нас постійно прибувають нові переселенці, яким також потрібна допомога, – зазначив міський голова Кобеляк Олександр Копелець. –  Ми раді, що до нас завітали міжнародні партнери від благодійного фонду «Карітас Полтава». Допомога, яку ви зможете надати нашим мешканцям, є вкрай необхідною. А завдання міської ради зробити так, щоб комунікація між нами була ефективною».

У ході зустрічі представники фонду «Карітас Полтава» Алла Раковецька та Лілія Бехтер повідомили й про інші проєкти, які вони планують реалізувати на території Кобеляцької громади.

Цього дня було не лише підписання самого Меморандуму. Представники благодійного фонду приїхали не з пустими руками. П’ятсот продуктових наборів були видані вразливим категоріям ВПО, а саме: людям із інвалідністю; самотнім людям похилого віку (60+), багатодітним родинам (3 дитини і більше); одиноким батькам/опікунам (проживають разом із дітьми) та вагітним/годуючим матерям (діти до 2-х років), які проживають на території міста Кобеляки та прилеглих до нього сіл.

 

Джерело

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *