Вплив Заходу – крок вперед чи загроза ідентичності? (відео)
Європейські тенденції для України – впевнений крок вперед чи загроза ідентичності та загальному моральному тлу держави? Чим небезпечна перспектива впровадження одностатевих шлюбів та неоднозначної гендерної політики, яка, наприклад, дозволяє школярам самим обирати свою стать? Такі теми освітяни міста обговорили на науково-практичній конференції, що пройшла на базі одного з полтавських вишів.
Тема заходу «Актуальні проблеми незалежної України у контексті євроінтеграції». Присутні студенти, духовенство, викладачі навчальних закладів, громадські активісти. Обговорювали, як протистояти аморальним «віянням» Заходу, навіщо викладати християнську етику у школах та підписувати петиції проти проведення гей-парадів.
Марина Антонець: Україна сьогодні здатна зберегти свою ідентичність через те, що вона завжди плекала християнські цінності.
Священик отець Максим переконаний – майбутнє залежить від нового покоління – народжених у незалежній країні, свідомих, освічених та…високоморальних людей. Які «інвестуватимуть» не у корупцію та війну, а у науку, інститут традиційного шлюбу та сім’ї, «прозору» і мудру політику. Тому й християнській етиці у школах «так».
Максим Кролевський: Мені здається що якби наші політики , президент, міністр, депутати ВРУ – якби у них викладалась християнська етика, яка стала основою їх життя – ми б жили зовсім іншій країні.02,18
Маргарита викладає християнську етику два роки. За згодою батьків, на рівні факультативу. Каже, дисципліна про добро і зло змінює дітей лише на краще.
Маргарита Мальченко: Я не можу сказати, що дитина була поганою і різко стала стала хорошою, це ж впродовж життя відбуваються.
Я бачу зміни у дітях. У них немає по-перше агресії, яка спонукає до ризикованої поведінки, не співчувати, сваритись один з одним.
Подібну конференцію проводять вже вп’яте. Організатори впевнені, брати відповідальність за свою країну – нормально. А отже – таки обирати й сповідувати правильні цінності.
Джерело: http://www.ltava.poltava.ua/news/7499/