Як не перетворитись на експлуататора Божих дарів?

4 березня у Полтаві при храмі Воздвиження Чесного Хреста Римо-Католицької Церкви відбулася Великопосна ініціатива «Екологічне навернення для порятунку створіння», яку представив о. Максим Кролевський, референт Бюро УГКЦ з питань екології у Харківському екзархаті.

Екореферент завітав на латинську парафію на запрошення о. Кшиштофа Мачельські, віце-пароха місцевого храму РКЦ.

Розпочалася ініціатива Службою Божою. У своїй проповіді о. Максим розповів про сенс та мету людського життя через призму відповідальності людини за Богом створений світ.

«Бог обдарував людину двома елементами, які відрізняють її від тваринного світу: це розум та свобідна воля, які людина повинна відповідально по-християнськи використовувати для особистого, родинного, суспільного чи геополітичного будівництва Богом створеного світу».

На думку екореферента, кожен зокрема робить свій особистий вибір у напрямку будівництва Богом створеного світу чи просто перетворюється на звичайного руйнівника, експлуататора, який по-хижацьки використовує Божі дари, нищить природне довкілля та губить душу.

Душпастир заохотив усіх призадуматися над згубними наслідками людської життєдіяльності та стати екологічно свідомими будівничими Богом створеного світу.

На завершення ініціативи представники полтавської молодіжної спільноти «Українська молодь – Христові» організували благодійний ярмарок екологічного мила «Дзиґа» ручної роботи.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *