“Воскресіння Ісуса – це тріумф перемоги”, – екзарх Харківський у Покотилівському монастирі

У Світлий понеділок владика Василій відвідав Покотилівський Свято-Покровський монастир ЧСВВ. У монастирському храмі екзарх Харківський очолив Святу Літургію у співслужінні з ігуменом монастиря о. Йосифом Щуром, ЧСВВ, отцями-василіянами та священниками екзархату.
“Воскресіння Ісуса є доказом того, що Він правдивий Бог, Спаситель кожного з нас. Тому з таким піднесенням, з такою радістю ми святкуємо воскресіння Ісуса, яке є тріумфом перемоги”, – сказав екзарх Харківський. Владика Василій зазначив, що воскресіння Христа є основою нашої віри і доказом правдивості нашої віри, бо каже апостол Павло, “якщо би Христос не воскрес, марна наша віра”. Але Він воскрес, і про це воскресіння розповідають всі чотири апостоли, які були очевидцями цієї події.

“Христос, з’являючись учням, проходить крізь зачинені двері і каже “Мир вам!”. Цим словом, цією благодаттю миру Він визволяє учнів від страху, неспокою і сумнівів, які були у їхньому серці. Воскреслий Христос єдиний має владу над смертю і над життям”, – додав архиєрей.

Екзарх Харківський звернув увагу на те, що Христос подає також нам благодать перемоги, коли ми з вірою звертаємося до Нього, коли ми з вірою просимо у Нього сили перемагати гріх в нашому житті, перемагати зло, ворожнечу, ненависть, несправедливість, щоби Божий мир запанував у нашому серці.
“Вітаючи вас з тим світлим святом Воскресіння Господнього, бажаю, щоб Божий мир запанував у серці кожного, в наших родинах, в нашому народі і в нашій Батьківщині-Україні”, – побажав владика Василій.
Пресслужба Харківського екзархату УГКЦ

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *