Благодать дає нам силу перемогти – владика Василій у день свята Воскресіння Христового

З нагоди світлого свята Воскресіння Христового владика Василій очолив святкові богослужіння у Катедральному соборі Святого Миколая Чудотворця. Спочатку було відслужено Надгробне та Пасхальну Утреню. А опісля – Архиєрейську Літургію та чин благословення пасок. Співслужив владиці Василію владика Павло, єпископ Харківсько-Запорізької дієцезії РКЦ, а також священники о. Михайло Станчишин, ТІ та о-д. Сергій Тимчук.

“З великою радістю і вірою промовляємо слова “Христос воскрес!”, це не лише традиція, а вияв нашої віри”, – сказав владика Василій. Екзарх Харківський звернув увагу присутніх на Євангеліє, яке розповідає про воскресіння Ісуса, коли Син Божий приходить до апостолів крізь замкнені двері і розвіює їх сумніви та тривоги. Апостоли побачили Воскреслого Христа, і мир запанував у їх серцях.

“Христос переміг смерть, яка мала владу після первородного гріха. Христос переміг гріх, і дарував благодать спасіння, а благодать дає нам силу перемогти”, – додав владика Василій.

На завершення Архиєрей побажав, щоб кожен був переможцем в духовній боротьбі, щоб благодать і мир запанували в нашому серці, народові та на українській землі.

Пресслужба Харківського екзархату УГКЦ

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *