Владика Василій взяв участь у зустрічі голови Харківської ОДА з представниками християнських конфесій та релігійних спільнот Харківщини

24 березня Владика Василій взяв участь у зустрічі голови Харківської облдержадміністрації Олексія Кучера з представниками християнських конфесій і релігійних спільнот Харківщини.

Голова ХОДА відзначив важливість дотримання правил карантину задля непоширення COVID-19 на території Харківської області. «Усі розуміють, що церква та влада відділені одна від одної, але це ніколи не забороняло взаємодіяти, – зазначив Олексій Кучер. – Ми знаємо, що ви дуже багато вже зробили, що використовуються індивідуальні засоби захисту під час служб. Знаємо, що ви обмежили кількість людей на службах, що деякі конфесії максимально включились, і проповіді та інші обряди проводять дистанційно».

У ході зустрічі Владика Василій сказав, що Церква закликає вірних зберігати санітарні норми, єднатися у молитві через інтернет-трансляції, а також молитися за припинення пандемії. Екзарх Харківський додав, що у Катедральному соборі Святого Миколая Чудотворця щоденно відправляються богослужіння, які транслюються наживо, щоб вірні могли взяти в них участь.

За матеріалами

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *