Владика Василій взяв участь у празничних святкуваннях харківського Свято-Дмитріївського храму УАПЦ

 

8 листопада, з нагоди свята св. Димитрія Мироточця, у храмі св. Димитрія УАПЦ (о) м. Харкова відбулися празничні богослужіння, у яких взяв участь Екзарх Харківський Владика Василій. Опісля богослужінь відбувся урочистий обхід навколо церкви.

Владика Ігор (Ісіченко), Архиєпископ Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ привітав кир Василія, звернувши увагу на єднання, до якого йде Харківсько-Полтавська єпархія УАПЦ. “Нелегкий шлях є до з’єднання між християнами, – зазначив Екзарх Харківський Владика Василій, – сьогоднішнє свято, Євангеліє, дає нам підказку. Христос, звертаючись до своїх учнів, готує їх до випробування і каже: «Я зішлю вам Утішителя – Духа Істини, який свідчитиме за мене, і ви також будете свідчити за мене». Дух Істинний, який надихає, який дає цю істину, просвічує і вказує людині правдивий шлях. Він дає силу свідчити Христа»

Владика Василій підкреслив, що шлях свідчення Христа, Його істини, Його правди, є шляхом любові. Це є найкращим і найбільшим свідченням християнського життя і вірності Христові, коли ми в серці перебуваємо в любові і ділимося цією любов’ю з нашими братами. “Отож, вітаючи вас з цим храмовим святом, бажаю вам бути тими свідками правди, свідчити Христа саме цією щирою християнською любов’ю в українському суспільстві, у місті Харкові”, – додав кир Василій.

Зазначимо, що на завершення святкувань було освячено виставку, приурочену 25-літтю служіння у цьому храмі.

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *