Владика Василій взяв участь у форумі соціального служіння

У пʼятницю, 8 грудня, у каплиці Івано-Франківської духовної семінарії ім. свщмч. Йосафата розпочався форум соціального служіння під назвою «Любовʼю служіть один одному». Моління з цієї нагоди очолив Архиєпископ і Митрополит Івано-Франківський владика Володимир у співслужінні з екзархом Харківським владикою Василем.

Опісля богослужіння Митрополит Володимир звернувся до учасників форуму, зауваживши, що соціальне служіння має бути нашим пріоритетом, особливо у часі війни:

“Цей форум — це зібрання однодумців. Але це не просто форум, бо він присвячений соціальному служінню. Направду, соціальне служіння завжди має бути у кожному населеному пункті України, особливо зараз, у часі війни. Ми маємо допомагати тим, хто поруч, і тим, хто до нас приїхав. Людей, що потребують нашої підтримки дуже багато, і, на жаль, буде ще більше.”

Відтак слово мав владика Василій, голова відділу соціального служіння УГКЦ. Він наголосив, що назва заходу підкреслює основну доктрину християнської віри — любов до ближнього.

«Місія Церкви — проголошувати Слово Боже, звершувати молитву та прославляти Святі Таїнства, але між цим важливим чинником є дияконія — служіння милосердя. Тому маємо проявляти милосердя до наших ближніх. Цей форум також виконує це завдання, але важливо, щоб милосердя стало завданням кожного з нас», — підкреслив екзарх Харківський.

Форум продовжився виступами спікерів у двох напрямках: «Волонтерство незламних» та «З турботою про себе і до ближнього».

Завершився форум дискусією у форматі «питання відповідь».

Повідомив Департамент інформації Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *