Владика Василій та директор “Карітас Харків” о. Андрій Насінник освятили автомобіль швидкої допомоги для паліативних хворих

Автомобіль медичної допомоги, обладнаний для перевезення паліативних хворих, наданий благодійниками Карітасу.

Медична допомога паліативним хворим (пацієнтам, хвороба яких не піддається лікуванню) — питання, яке часто не має простого розв’язання. Паліативна допомога – це не просто знеболення, а повноцінний вид медичної допомоги, який включає спостереження за пацієнтом, турботу про його психологічний стан, правильне харчування, необхідні аналізи та обстеження, реабілітацію. В час війни для таких пацієнтів гостро не вистачає ресурсу. А надто, якщо мовимо про одиноких, похилих віком, людей, які перебувають у складному матеріяльному становищі. Саме тому благодійний фонд “Карітас Харків” як структурна частина благодійної організації “Карітас України” ініціював і реалізував завдяки жертводавцям надання обладнаного для перевезення та надання допомоги паліативним хворим.

Авто транспортували з Києва до Харкова та передали безпосередньо працівникам лікарні “Хелпмед”, які здійснюють паліативну медичну підтримку, усвідомлюючи важливість такої діяльности. Перед тим, як медичне авто передали, його було освячено біля храму святого Миколая Чудотворця УГКЦ владикою Василієм (Тучапцем), екзархом Харківським, та отцем Андрієм Насінником, директором благодійного фонду “Карітас Харків”.

Варто наголосити, що без дієвої участи благодійників, які підтримали ініціятиву, організаторам не можливо було б здійснити цю допомогу.

Повідомив “Карітас Харків”

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *