Владика Василій рукоположив двох дияконів – ченців-василіян

28 жовтня в монастирі святого Онуфрія оо. Василіян у Львові, в головному осідку Провінції отців Василіян в Україні Найсвятішого Спасителя, відбулися дияконські свячення двох братів-студентів з Василіянського інституту філософсько-богословських студій імені Митрополита Йосифа Велямина Рутського (ВІФБС). Рукоположення здійснив преосвященний владика Василій Тучапець, ЧСВВ, правлячий єпископ Харківського екзархату.

Дияконські свячення прийняли двоє братів-василіян: Віталій Павлюк, ЧСВВ та Ілля Шикітка, ЧСВВ. Поставлення у диякона – це перший ступінь священства, який триває переважно близько року, після чого диякони приймають священичі свячення, і вже як священники, продовжують своє служіння по різних василіянських монастирях в Україні та за її межами, де є потреба, щоб служити Церкві і народу.

Під час урочистої Архиєрейської Святої Літургії у проповіді владика Василій Тучапець, ЧСВВ наголосив, що цьогоріч є 400-ліття мученицької смерті Св. Йосафата Кунцевича, і його життя також є прикладом ревного і жертовного служіння Богові та ближнім. Дияконське служіння – це також служіння милосердя потребуючим, особливо в умовах війни важливою є допомога, підтримка як матеріальна, так і духовна. “Господь нехай благословляє в цьому наших дияконів, їх батьків, близьких, і допоміг всьому нашому народу вистояти в боротьбі, щоб мир, любов та спокій запанували в Україні”, – побажав владика Василій.

https://vifbs.in.ua/news/vifbs/11763/

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *