Другий день Зустрічі Владик Східних Католицьких Церков у Празі

Другий день Зустрічі Владик Східних Католицьких Церков почався Архиєрейською Божественною Літургією в греко-католицькому Соборі Св. Климентія в Празі, яку очолив Блаженніший Святослав – Голова і Батько УГКЦ. Співслужили всі зібрані владики східних церков. На Богослуження прийшла численна громада українців, в більшості заробітчан, з різних куточків Чехії.
На завершення Літургії Блаженніший Святослав подякував вірним, за те, що вони, хоч і знаходяться на чужині, не забули про рідну Церкву і про Укрвїну. Запевнив, що Церква пам’ятає про них у своїх молитвах. На кінець заінтонував „Боже Великий Єдиний”, а зібрані в зосередженні відспівали цю патріотичну молитву.
Після Богослуження всі єпископи поїхали на зустріч з архиєпископом і латинським митрополитом празьким – Примасом Чехії Домініком кардиналом Дукою (Dominik card. Duka OP).
Опісля обіду почалися чергові робочі засідання, доповіді та дискусії. Місцем зборів цього дня був зал празької курії латинського обряду, завдяки гостинності примаса.

Джерело: http://cerkiew.nazwa.pl/?p=9836#

 

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *