Владика Василій поставив у диякони брата Сергія Тимчука

У день пам’яті святої рівноапостольної княгині Ольги Екзарх Харківський Владика Василій завітав на парафію Різдва Івана Хрестителя міста Винники. Під час Архиєрейської Літургії Владика Василій поставив у диякони брата Сергія Тимчука, випускника курсу “пізніх покликань” Львівської Духовної Семінарії Святого Духа.

Під час проповіді Екзарх Харківський звернув увагу присутніх на Євангельську розповідь про покликання апостола Матвія. Христос проходив повз митницю і сказав до митника: “Іди за мною”. Матвій залишив усе і пішов за Христом. Це не відбулося просто так, а з дії Божої ласки.

“Сьогодні під час Літургії ми поставимо у диякони брата Сергія, який також почув голос Христа, залишив усе і пішов служити на славу Божу”, – сказав Архиєрей. “Наскільки важливо бути відкритим на голос Божий, бо той, хто відповість на нього, буде завжди відчувати в житті Божу руку, Боже благословення і підтримку”, – додав Владика Василій.

Опісля богослужіння Владика Василій подякував настоятелю храму Різдва Івана Хрестителя о. Ростиславу Пендюку, священникам та усім присутнім за спільну молитву і побажав новопоставленому отцю-диякону Сергію ревного служіння Богові і людям.

Отець-диякон Сергій Тимчук висловив слова вдячності Богові за дар покликання. А також подякував Владиці Василію, священникам, духівникам, рідним і друзям за спільну молитву, привітання та побажання.

Фото бр. Володимира Іваніва

Пресслужба Харківського Екзархату

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *