Відбувся день духовної віднови для монашества Харківського Екзархату

20 липня відбувся день духовної віднови для монашества Харківського Екзархату. У цей день представники монаших згромаджень зібралися у Полтавському монастирі Успіння Пресвятої Богородиці сестер Чину Святого Василія Великого. Відслужив Святу Літургію та виголосив духовну науку для монахинь о. Йосиф Щур, ЧСВВ – ігумен Покотилівського Свято-Покровського монастиря, синкел у справах монашества Харківського Екзархату.

Отець Йосиф подякував усім богопосвяченим особам, які служать на теренах Екзархату, а це Отці Василіяни, сестри Згромадження святого Йосифа, сестри Милосердя святого Вікентія, сестри Чину святого Василія Великого.
У своєму духовному слові проповідник звернув увагу на євангельську розмову Христа і апостола Петра. “Чи ти любиш Мене?” –  запитує Христос не лише Петра, а також кожного  з нас. “Якщо ми кажемо Богові, що Його любимо – це не означає, що ми маємо відчувати якусь емоцію, це означає – жити любов’ю у своїх вчинках”, – зазначив о. Йосиф.

Варто додати, що спільні зустрічі для монашества Екзархату відбуваються раз у місяць. Богопосвячені особи збираються на дні духовної віднови, щоб спільно помолитися, послухати науку та поспілкуватися.

Пресслужба Харківського Екзархату

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *