Екзарх Харківський взяв участь у «Різдвяній просфорі з Патріархом»

Владика Василій (Тучапець), екзарх Харківський, взяв участь у «Різдвяній просфорі з Патріархом», яка відбулася 10 січня у Києві. На традиційній щорічній Різдвяній просфорі та коляді з Главою УГКЦ Святославом були присутні представники духовенства, дипломатичного корпусу, народні депутати України.

Різдвяний настрій дарували різні хори та колективи, дитячі та дорослі. Вів вечір колишній міністр культури Євген Нищук.

У вітальному слові Блаженніший Святослав закликав усіх присутніх і всіх в Україні, хто збирається зараз за святковими столами, згадати тих, хто віддав життя за нашу свободу, незалежність України, її цілісність і майбутнє.

Глава Церкви нагадав гостям, що традиційно на Патріаршу просфору нас збирає наш Патріарший собор Воскресіння Христового. «Гадаю, цього року ми також по-новому усвідомили, що означає цей Патріарший собор на лівому березі в Києві не тільки для нашої Церкви, а й всього українського народу», – зауважив він.

Глава Церкви пригадав, як Патріарший собор став для багатьох батьківським домом. У його цокольних приміщеннях кожної ночі ночувало близько 800 людей під час Революції гідності.

«Ми сьогодні попросимо, щоб Господь Бог поблагословив усіх нас. Він запевняє свою поміч нам і свою присутність між нами. Собор є знаком, що Він є з нами», – побажав Предстоятель Української Греко-Католицької Церкви.

Джерело:http://news.ugcc.ua/news/u_kiiev%D1%96_v%D1%96dbulasya_r%D1%96zdvyana_prosfora_z_patr%D1%96arhom_72624.html

http://kyrios.org.ua/news/ugcc/14843-u-patriarshomu-sobori-vidbulas-rizdvjana-prosfora.html

Фото: бр. Дмитро Хопта

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *