Владика Василій освятив бічні вівтарі у Кам’янець-Подільському монастирі отців Василіян

У неділю 22 липня 2018 року Божого, у храмі Пресвятої Трійці отців Василіян, що в Кам’янець-Подільському, відбулось освячення бічних вівтарів. Архиєрейську Св. Літургію та Чин освячення звершив Екзарх Харківський Кир Василій (Тучапець). 

Співслужителями були настоятель монастиря та храму о. Макарій Солюк, ЧСВВ, о. Іван Майкович, ЧСВВ ігумен Крехівського монастиря та о. Вітольд Левицький із м. Долини Івано-Франківської області.

У своїй проповіді Кир Василій застановився над темою віри у контексті Євангельського читання про чудо помноження хлібів. “Чому ми будуємо храми? Колись Христос через чуда приводив людей до віри, подібно ми приходимо до віри через святі речі, через ікони”, – зазначив Архиєрей. Владика Василій додав, що чудо помноження хлібів є прообразом Євхаристії, через яку людина зростає у вірі, у єднанні. “У ювілейний рік 1030-річчя Хрещення Руси-України ми маємо подумати над тим, що в Таїнстві Хрещення ми отримали дар віри, але цей дар людина має розвивати через молитву, зокрема через молитву у храмі”, – додав Екзарх Харківський.

Після урочистих богослужінь ігумен монастиря о. Макарій подякував Владика Василію за пастирський візит та коротко розповів про стан служіння УГКЦ на Слобожанщині.

 

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *