Владика Василій, Екзарх Харківський бере участь у зустрічі Східних Католицьких єпископів Європи

14 червня у м. Лунґро на півдні Італії відкрилася щорічна зустріч Східних Католицьких єпископів Європи.

На запрошення владики Донато Оліверіо, Правлячого Єпископа єпархії Лунґро Італо-Албанської Греко-Католицької Церкви, на свою 21-шу зустріч збираються єпископи Східних Католицьких Церков Європи, а саме: греко-католицьких, вірмено-католицької, сирійсько-католицької та сиро-малабарської Церков, що служать на континенті, між якими – єпископи з України та діаспори. У зустрічі бере участь також Владика Василій Екзарх Харківський.

Цього року ієрархи Східних Католицьких Церков роздумуватимуть над постаттю єпископа, зокрема, в контексті деяких аспектів нового процесу в подружніх справах, над Літургією та її оновленням у вірності ідентичності Східних Католицьких Церков і над її здатністю оновлювати життя людини. Крім того, обговорюватимуться характерні риси ідентичності Східної Католицької Церкви; міжєпархіяльне партикулярне право і внесок Італо-Албанської Церкви в екуменічний діалог.

Зустріч розпочалася Вечірнею в катедрі Святого Миколая з Мир та привітальними словами кардинала Леонардо Сандрі, префекта Конгрегації для Східних Церков, кардинала Анджело Баняско, президента Ради Єпископських Конференцій Європи (ССЕЕ), і Його Високопреосвященства Еміля Поля Черріга, Апостольського нунція в Італії. Варто зазначити, що ця зустріч є частиною приготувань до відзначення сторіччя цієї церковної територіальної одиниці.

Праці завершаться у неділю 17 червня Божественною Літургією у катедрі св. Миколая з Мир.

https://www.vaticannews.va/uk/church/news/2018-06/buty-shidnoyu-katolyckoyu-cerkvoyu-sogodni.html

Також може зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *